21 ביוני 2016

אקדמיה בינלאומית לאיפור - אסתי לאודר בשיתוף פעולה עם חוה זינגבוים


לחוה זינגבוים ואורן רווח מקבוצת אסתי לאודר יש חזון, הם גם מגשימים אותו. ב 1/8/2016 תיפתח "אקדמיה בינלאומית לאיפור" וההרשמה  התחילה ב 21/6/2016.


פרטים ב 2845*

יכולה לשתף אתכן שהמהלך הזה מעורר שמחה והתרגשות אצל כל מי שמחובר לעולם הביוטי ומבין את הערך המוסף.  בדיוק כמו שהיום אנחנו מחפשים מאפר שעושה גם שיער ולהיפך, נוכל לדעת שכל מי שאנחנו באים אליו לאיפור או טיפול יוכל לתת מענה מקצועי מתקדם הן לעור והן באיפור.

העדפה ראשונית תהיה תמיד לכתוב מנקודת המבט שלי, מנסיוני, אבל יש פעמים שצריך להביא דברים בשם אומרם:

חוה זינגבוים המדהימה - אשת חזון ופורצת דרך, מובילת הקוסמטיקה הרפואית, בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בעולם, עם קבוצת החברות אסתי לאודר להכשרת דור חדש של עובדים חדשים וקיימים המתמחים הן באיפור והן בטיפוח.

במסגרת המיזם המשותף - "אקדמיה בינלאומית לאיפור", יוכשר דור חדש של מאפרים ויועצי יופי, שילמדו גם איפור וגם את תורת העור באופן מעמיק. כך ידעו יועצי היופי גם איפור ואילו המאפרים ידעו לאבחן סוג ומצב עור ולהתאים לו באופן מושלם מוצרי איפור.

עם חזון כזה של חוה ומותגי העל של חברות אסתי לאודר כמו שאומרת חוה "השמיים לא גבול"


צילום יח"צ מלנית


טיזר קטן: התיק מעלה הוא תוכן ה BOX (תיק איפור בלשון עבר) שיתקבל בקורס - תמונה שווה אלף מילים.

לדברי אורן רווח, מנכ"ל קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל "כחברה, המובילה את תחום הקוסמטיקה בעולם ובארץ וכמי שמחויבת להעניק ללקוחותיה את השרות הטוב ביותר, החלטנו להכשיר עובדים ולהפוך אותם לאמנים גם בתחום האיפור וגם בתחום טיפוח העור. עובדים אלו יוכשרו לעבודה  גם בנקודות המכירה בפארמים וגם בחנויות האיפור המקצועיות שלנו כמו מאק ובובי בראון".

ע"פ החזון של האקדמיה הבינלאומית החדשה, הבוגרים ילמדו גם את השיטות והסודות של מותגי האיפור העולמיים, אך גם את "הכימיה של העור", במטרה להפוך לסמכות מקצועית עליונה בכל הקשור באיפור המתחשב ומתבצע רק לאחר אבחון העור ומתוך ראייה של בריאות וטיפוח העור. פרופיל המאפר ויועצת היופי יהיה קרוב לפרופיל של אמן, המבין ומחבר Skin עם Make-up".

עוד מוסיף אורן רווח כי  שתוף הפעולה עם חוה זינגבוים יכלול בעתיד גם את כל יועצות היופי העובדות כבר בחברה. הכוונה היא שגם הן תלמדנה את סודות העור לצד שיעורי איפור וכך יהיו בנקודות המכירה, יועצות בעלות ידע נרחב שיוכל להעניק את השרות הטוב ביותר ללקוחות.
לדברי חוה זינגבוים, האקדמיה תקים מערך לימודים ייחודי, בו ילמדו איפור מקצועי בפיקוח התמ"ת/משרד הכלכלה, בשיתוף עם המותגים הבינלאומיים של קבוצת החברות אסתי לאודר: אסתי לאודר, קליניק, מאק, בובי בראון וסמאשבוקס. תוכנית הלימודים תכלול, כאמור, גם לימודי תורת העור בצורה מעמיקה לצד הכימיה של מוצרי האיפור ותעניק ידע רב המשלים את יכולת האבחון של המאפרים.

בתוך מערך לימודים זה, יועברו הדרכות ע"י מדריכי האיפור של כל מותגי קבוצת החברות, שיתרמו לסילבוס הנלמד, את פילוסופיות המותגים יחד עם הדרכת טכניקות האיפור המיוחדות של כל מותג, כך שבסופו של מסלול הלימודים ייצא כל תלמיד עם ראייה כוללת (כולל לימודי העור) ובינלאומית (מותגי האיפור של אסתי לאודר) של תחום האיפור.
בנוסף, כחלק מסילבוס הקורס יועמקו נושאים רבים, ביניהם: טיפוח וסטיילינג אישי (נראות המאפר), היגיינה, פתיחת העסק, ניהולו ושיווקו, טקטיקות בהתנגדויות מכירה, הכנת התלמידים להשתלבות בעולם המקצוע, עם התמחויות: כלות, הפקות אופנה, טלוויזיה ועוד.

כדברי אורן רווח, המאפרים שיוכשרו באקדמיה הבינלאומית לאיפור, יהוו את חוד החנית של הענף. הם יוכשרו לקריירה של מאפר, שיוכל להשתלב גם בעבודה תחת אחד המותגים הבינלאומיים בקבוצת החברות, בשילוב ידע מתחום לימודי תורת העור. סטנדרט הלימודים הגבוה יקנה למאפר יכולת הבנה ואבחון נכונים במקצוע שירכוש.

התמקצעות זו אצל המאפרים תשדרג את המקצוע כולו ותעלה את רמת המוטיבציה של קהלים חדשים להיכנס לתחום האיפור. מהמהלך צפוי להרוויח גם הצרכן הסופי: אנשי המקצוע שיוכשרו באקדמיה יהיו מקצועיים ובעלי ראייה בינלאומית של כל סגנונות וטכניקות האיפור, כולל הבנה טובה יותר של צרכי העור.

באקדמיה הבינלאומית חשבו על הכל ולכן גם תהיה השמה יעודית לבוגרי האקדמיה שתכוון אותם למציאה  והשתלבות במקומות עבודה ותלווה אותם גם בהמשך.

הקורס הראשון באקדמיה הבינלאומית לאיפור יפתח ב-01-08-16

הרישום נפתח ב-21-06-16 2845*אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה