25 בספטמבר 2016

OPI - WASHINGTON DC
התכנסנו במסעדת מסה להשקה צבעונית של הקולקציה לקראת חורף 2016 WASHINGTON DCרמי מנהל שיווק נייל סטודיו,  מרטין קופר - סמנכ"ל OPI ישראל,  חנה עטיה - מדריכה ראשית OPI ישראל, אנדרו, בריאן ליידן, מנכ"ל OPI ישראל


השקות לקים תמיד מלהיבות אותי, וכשמדובר בעיר וושינגטון שהביקור שלי בא היה מאוד דרמטי ומרגש, ובשגרירת היופי קרי וושינגטון, שחקנית נהדרת, עם סטייל אמיתי על אחת כמה.
מי מאיתנו, שמכירה את הסדרה בה מככבת קרי - "סקנדל" שמקום התרחשותה הוא העיר וושינגטון, וגם מי שלא, תתחבר מייד אל קשת הגוונים היפיפיה בקולקציית החורף של OPI, אשר קרי שותפה לפתוח הקולקציה ואף לבחירת השמות.
12 גוונים בקולקציה ועוד 3 שהתווספו במהדורה מוגבלת, קלאסי לצד דרמטי, אני מוצאת שלמרות שכבר אין מה לחדש ולכאורה ראינו הכל, הקולקציה עשירה, מיוחדת ומגוונת, אומר בזהירות מושלמת.


כתמיד OPI נתנה בהם שמות עם כוונות:

* CIA = Color Is Awesome – כחול טורקיז כהה.
* Stay Off The Lawn! – ירוק
* Suzi - The First Lady of Nails – ירוק בִּיצה* Never A Dulles Moment – צהוב חרדל
* Pale to The Chief– ניוד עדין* Yank My Doodle – אדום נחושת
* Freedom of Peach – כתום דלעת
* Squeaker of the House – שוקולד – יאמיי
* Shh ... It's Top Secret – חום אדמה
* Madam President- אדום בוהק
* OPI by Popular Vote – פטלWe the Female – רימון
Inside the ISABELLEtway – קרמל (מהדורה מוגבלת)
Kerry Blossom – סגול שזיף עשיר (מהדורה מוגבלת)
Liv" in the Gray – אפור כהה (מהדורה מוגבלת)

ל Never A Dulles Moment פורמולה מושלמת כבר במריחה ראשונה ועמידות אינסופית, לאחר עשרה ימים הורדתי אותו רק כי החלפתי אותו ביפיוף אחר מהסדרה Yank My Doodle גוון מאופק וסולידי שהוכיח עמידות יפה לא פחות. We the Female - כשמו כן הוא חושני ונשי, שכבה ראשונה בפיזור לא אחיד ושניה לשלמות, לאחר ארבעה ימים נסיגה קלה של קו הציפורן, כטיבם של גוונים כהים.סרטון על הקולקציה אל מראות העיר ואף קרי וושינגטון : קישור

הלקים של OPI אהובים עלי מאוד בשל המברשת הרחבה, המקלה על פיזור על שטח הציפורן ואוספת את החומר למריחה מדוייקת. אמנם אני פחות פנטית לעניין, אך יתרון נוסף הוא כי הלקים ללא חומרים מזיקים (ללא DPB, Toluene או פורמולוהיד) העמידות שלהם מעולה יש להם מרקמים ופורמולות מיוחדות ומעניינות. ויש גם קולקציות משגעות ושיתופי פעולה מלהיבים.

את הלקים תוכלנה להשיג ברשת אפריל, ובמכוני הטיפוח ברחבי הארץ במחיר 65 ליחידה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה