17 באוקטובר 2013

MY LIP COLORS


פוסט הלקים הזה היה כייפי וצבעוני ועורר חשק לעוד, הפעם שפתונים (ואולי סמקים בהמשך...) לא כל על כל שפתון יש מה לכתוב פוסט שלם (אולי לי כן ;) ) אבל חיבתי (התמכרותי) אל שפתונים, בעיקר עזים ומלאים ראויה לבוא לידי ביטוי, אז אם בא לכן קצת גיוון וצבע אתן במקום הנכון:CLARINSRouge Eclat

באירוע סופר פארם השנתי, עליו כתבתי כאן, בו נכח אריק אנטוניוטי, מנהל ההדרכה הראשי של חברת קלארינס, אופרתי יפה וזוהר. השפתון הוא רוז' אקלה מספר 5 מקולקציית הקיץ - היה זה רק עניין של זמן עד שהוא יהיה שלי. קלרינס נמכרת בס.פארם בלבד וההנחות לא גבוהות, המוצרים איכותיים וממכרים.
שפתון אנטי אייג'ינג בשילוב שעוות צמחים לרעננות ומראה חלק וצעיר. בעל ניחוח דומדמנית וליקריץ, בגימור סאטן - כך דבר היצרן.
אריזת הקרטון באדום חי המזוהה עם המותג. השפתון עם בסיס זהב ומכסה פלסטיק איכותי וקשיח. מגיע בחיתוך אלכסוני, נוח למשיחה מדוייקת. ריח עדין, רך וחמאתי על השפתיים, מעניק גימור חי אך לא מבריק ונעים מאוד. גוון 5 בורוד חי, מחמיא מאוד לעורי, במבחן הקפה נרשמה עמידות יפה, ועם העוגיה דהייה אחידה. נועם המריחה החלקה על השפתיים פשוט מענג. 10 גוונים בסדרה, להשיג רק ברשת סופר פארם במחיר 165 שקלים.
LIP BALM - ROSE WAX
ובעוד אני נלהבת מצביעת השפתיים היורשת בעלת שפתיים יבשות תדיר, מתעניינת בטיפוחן.באלם לשפתיים בטיובה תכלת נוחה עם תמציות שושנים לשפתיים חסרות לחות.  טמנה בתיק ולא זכיתי להתנסות.לדבריה נעים ומלחח, בשימוש תכוף השפתיים הפכו רכות. אין טעם לוואי ואינו שומני. פיה צרה וסטרילית. החיתוך האלכסוני מאפשר לה מריחה קלה וחסכונית. רק מדבקת האבטחה הדביקה, מאוד הפריעה . להשיג ברשת סופר פארם בלבד במחיר 100 שקלים.
CHANEL - Rose coco shine

מחליק על השפתיים, מרגיש כמו באלם, מעניק מראה מבריק, נוח לשפתיים ומעניק לחות של 8 שעות בשל פורמולת לחות יחודית, בגוונים יפיפיים מבהיר ועד עז כך דבר היצרן. אריזת קרטון בשחור וזהב - מספר הגוון מוטבע קדימה - נהדר וקל לזיהוי, בסיס ומכסה בשחור עם פס זהב באמצעו, קאלסי ומוכר. השפתון, צר ומוארך, חיתוך אלכסוני מועגל נוח למשיחה מדוייקת, נעים, לחותי ורך על השפתיים . 
חברה שאלה אותי, באיזה גוון קנית, עניתי בלי לחשוב - גוון שאנל/  מותג זוהר שכולנו מוקסמות ממנו האין זאת? הסדרה נקראת SHINE אך הכיסוי יפה ומלא במפתיע. לחות נהדרת, מריחה חמאתית ונוחה - את מבחן הקפה עבר מאוד יפה.  
בחרתי בגוון 79, למרות שהוא ורוד עם נוכחות, הוא לא מידיי ואוכל ל"לחרוש עליו". לא יוצא מהתיק. המחיר יקר אך אודה ולא אבוש - עשה לי טעם של עוד! את השפתון במחיר 213 שקלים תוכלנה להשיג בפארמים במשביר וברשת אפריל.

YVES SAINT LAURENT - Rouge Volupte Shine


את ההתלהבות מ"קנקן השפתון", שהתגלה מענג לא פחות ממראה אריזתו שניתי כבר
פה. עד שרכשתי כבר יצאה סדרת השיין וכך יצא ש"דילגתי" ישר אליה. שפתון מספר 14 הקורלי העביר לי יפה את הקיץ וברור היה שזו התחלתה של סדרה, התלבטתי בין 15 ל 13 שחזר איתי הביתה, ורוד חי המעניק מראה זוהר לשפתיים.לחותי נעים ומלא ברק, חיתוך אלכסוני קל מאוד למשיחה מדוייקת. עומד יפה במבחן הקפה. הקנקן המהמם גורם לרצות להוציא אותו מהתיק שוב שוב, אמנות ממש. את השפתונים במחיר 200 שקלים תוכלנה להשיג בפארמים, ברשת אפריל ובמשביר.


LOREAL - ROUGE CARESSE PEARL

לשפתון החמאתי מסדרת רוז קראס שאני אוחזת בכמה שפתונים משלה, נולד אח תאום רוז קראס פארל - לב הפנינה.שפתון עם אפקט פנינה, קומפלקס לתחושה קלילה, פורמולה המשלבת פולימרים זעירים לכיסוי עדין של השפתיים וחמאת חוחובה להזנה ולחות ב 8 גוונים חדשים, כך דבר היצרן. אהבתי מאוד את הגוונים הבהירים שבהם אפקט הפנינה מעדן ומחמיא לפנים ולשפתיים.


שאפו ללוריאל, השפתון מגיע באריזת שרינ - סטרילי, האריזה נסגרת בכוון אחד בלבד וכיתוב המוגדל של שם המותג משוה מראה אלגנטי משהו, הגוון הסגלגל של האריזה מקסים. גוון 504 היומיומי, עדין ומלא ברק, מריחה מאוד נעימה על השפתיים. החיתוך עגול מה שמקשה מעט על מריחה מדוייקת, נדרשו מספר שכבות לקבלת נוכחות, יתכן שלגוונים הכהים יותר תידרשנה פחות שכבות. במבחן הקפה+מאפה נדרשה מריחה חוזרת אך הם כה חמאתיים ונעימים שאפשר להתייחס אליהם כמו אל באלם עם צבע, כמה שיותר יותר טוב.


מחיר השקה 61 שקלים (מלא 101 שקלים) תוכלנה להשיג ברשתות ובפארמים
OFRA - LIPSTICK

מותג איפור מקצועי ממוצרים טבעיים בלבד שמקורו בארה"ב. השפתונים לחותיים, חמאתיים ומטפחים. פורמולה עשירה בלחות עם נוגדי חמצוןויטמין E וקרם הגנה טבעי המאפשרת מריחה קלה ומקנה לשפתון אפקטהגנה על השפתייםשפתון עמיד בעל פיגמנט חזק ובולט כך דבר היצרן.

קשת גוונים מוצלחת ולבישה, שכל אחת תמצא בה את הגוון שלה. השפתון הקרמי, חמאתי, מלחח ונעים על השפתיים, אטום וצלח בקלילות קפה ועוגיה. כל כמה שאני ממאנת לקבל את בוא החורף, הגוונים כבר משתנים ואת מקומם של הקורליים תופסים גוונים עמוקים יותר.

פוקסיה עמוק מימין וסגול חציל רך משמאל פלשו לתיק האיפור, גוונים לבישים ויפים, כ"כ מתאימים לעונה.
על הדרך התרשמנה משפתון הטיפוח עם ויטמין E אותו סקרתי כאן.

את השפתונים תוכלנה להשיג בבית OFRA Cosmetics  ובבתי-ספר לאיפור וקוסמטיקה נבחרים ברחבי הארץ. לפרטים נוספים  בטלפון 1-700-706-646 ובאתר כאן


RIMMEL LONDON - by Kate Moss

את חיבתי לשפתונים מסדרת קייט בשחור ראיתן בפוסט הזה.

כשצצו להם שפתוני המאט אצתי לנסותם. האריזה האדומה עם תבליט סמל הכתר של המותג הלונדוני וחתימתה של קייט מוס עליהן, טומנת  בתוכה שפתוני מאט, נעימים, עדינים שאינם מייבשים - מעלה חשובה בשפתון מאט. החיתוך האלכסוני הקלאסי של השפתון נוחה לי מאוד למשיחה, השפתון עבר באופן נאה ביותר את מבחן הקפה.הסתפקתי באחד - גוון 101 (איני חושבת שישנו במגוון בישראל),  כי איני מכורה למראה מאט, אך מצאתי שאני משתמשת בו לא מעט, ורוד מחמיא. רכשתי אותו באסוס במבצע. התמחור של רימל סביר בעיני ויש גם מבצעי 1+1 או הנחות.

את השפתונים תוכלנה למצוא בפארמים וברשתות במחיר 70 שקלים.

ואם ברימל עסקינן אי אפשר בלי להזכיר את האפוקליפטי, כה מוצלח שסקרתי כבר כאן:
RIMMEL LONDON - APOCALIPS

צבע עז ועשיר של שפתון עם ברק סאטני כך דבר היצרן. מעשית: צבע מלא ואטום ממש כמו שפתון, חי ומלא ברק אך לא דביק, בעל אפליקטור מעולה להנחה בלי לברוח מקו השפתיים. אריזה בעיצוב שחור+צבע המאפשרת לראות את הגוון.
עמיד למדי, את מבחן הקפה צלח יפה, אך העוגה - מחתה את  שטח השפתיים ונשארה מסגרת בלבד. אני רכשתי את גוון 102 NOVA ורוד מחמיא, באסוס, טרם עלייתו ארצה. עשה עליה מאז ותוכלנה להשיג  ב 8 גוונים ברשתות ובפארמים.
PUPA - GLOSSY LUPS

סדרת גלוסים חדשה לפופה. גלוס עם ברק ואור, שמן ארגן ללחות והזנת השפתיים, עמידות, פיגמנט על בסיס ג'ל לברק נוצץ, כך דבר היצרן. חיבתי העיקרית נתונה לשפתונים אך גלוס נוח מאוד להנחה ופחות מחייב. את מוצרי פופה ניתן להשיג בלעדית ברשת סופר-פארם.מיכל דמוי מבחנה, מאוד קל, דרכו ניתן להתרשם מהגוון במדוייק. תחושת מריחה ראשונית מעקצצת מעט כאילו מנטה, לקח כמה דקות עד שעברה, דביק משהו, נעים וחלק על השפתיים, ברק שנותן אור לפנים. הגוון לא אטום אלא חצי שקוף. גוונים בהירים יכולים גם לשמש ברק נאה מעל השפתון הקרמי. מבחן הקפה עבר יפה, גם העוגיה לא יכלה לו. האפלקטור נוח למריחה מדוייקת, אמנם גוון 202 בהיר, אך מניחה שכך יהיה גם בגוונים החזקים. 16 גוונים משקוף, ניוד ועד אדום כהה במחיר 120 שקלים ברשת ס.פארם בלבד.MAC - Antonio Lopez

הכי נכון לחתום את הפוסט עם פריט אמנות של ממש. כשראיתי לראשונה את פריטי האיפור בקולקציה היה לי ברור שפלטת הסמקים ה"ורודה" היא לגמרי אני. היות וברור היה מן הסתם, שמברשת לא תגע בפריט האספנים היפיפה הזה, בחרתי להתמקד באיור החיצוני.  על הפלטות איוריו של המאייר הנודע אנטוניו לופז ז"ל, אילו אפשר היה את כולן מה טוב, אבל אם להסתפק באחת, זו שעל השפתונים שבתה את ליבי. פלטת הניוד (האחרות, ורוד עז ואדום) מושלמת וכך תישאר. תצטרף לעוד כמה פריטים שאצלי חוגגים חנוכה תמידי "אלה לראותם בלבד". (היורשת מגחכת כמובן באומרה, הרי דרך האריזה לא רואים שהשתמשת, תשתמשי ואח"כ תהיה לך מראה מושלמת).ואתן, כמוני שפתון הוא פריט (התמכרות) מספר 1 אצלכן? שתפו* לוריאל פופה ו OFRA התקבלו לסקירה.
5 תגובות:

 1. איזה פוסט מקיף וצבעוני.. התמונה שלך מקסימה..

  השבמחק
 2. אומרת אחת שיודעת!!! תודה מותק

  השבמחק
 3. תודה, אני מאוד לא פוטוגנית לטעמי, אז כשיש אחת מוצלחת בעיני, אני רצה להראות לחברה :)

  השבמחק
 4. נפלא!! כמה מוצרי שפתיים שווים. תודה לך שעשית לי חשק עז לשפתון של שאנל..רק עכשיו רכשתי כמה שפתונים חדשים

  מחכה בקוצר רוח לפוסט הסמקים שלך.
  .ואולי לכבוד חנוכה המתקרב תעשי פוסט על כל מוצרי ה "אלא לראותם בלבד"..LOL
  ..נשמע שהצטברו לך לא מעט כאלה.. P:

  השבמחק
 5. שפתון של שאנל זה חשק טבעי, צריך רק לעבור ליד הסטנד. נתת לי רעיון אבל זה לאממש רעיון פייר לעשות פוסט על מוצרים שאי אפשר לרכוש, אני הייתי מתרגזת ;)

  השבמחק