12 בדצמבר 2016

BOBBI BROWN - NO FILTER REQUIRED

את המותג בובי בראון אנוכי והיורשת אוהבת מרגע עלייתו ארצה. האג'נדה של בובי להבליט את היופי הטבעי הטמון בכל אחת ואחת מאיתנו ולהעצים כל אישה מול המוצרים היפים חיברו אותנו אל מוצרי המותג החל מהשימר בריק האלמותי, המשך בטיפוח הנפלא והמשך בכל מוצרי האיפור הקלים לשימוש ויחד עם זאת מעניקים תוצאות איפור ברמה מקצועית, גם בזכות השיעורים  בסניפים.

אבל כשמגיעה הזמנה להשקה אותה מעביר מאפר העל אדוארדו פריירה, ברור לי שמשהו חדש מתרחש ויש בשורה חדשה ומרגשת no filter required#

אם ריטוש הייתה פעם עבודת נמלים של מומחים לדבר, היום בובי מעניקה לכל אחת מאיתנו כלים קלילים וקלים לעשות לעצמנו "פילטרים" טבעיים. ל

כחברה שקשובה לקורה בעולם און ליין, מסתבר שכולנו אוהבים פוטושופ, ורוב מי שנמצא באיסטגרם ומעלה תמונות מחפש פילטרים. אז אצל בובי עשו צעד קדימה והביאו  "פוטושופ באיפור היום יום" Retouching

אדוארדו הזכיר לנו שבובי התחילה בתיאטרון משם דילגה לאופנה כמאפרת צעירה עד לאן שהיא עומדת היום.  במגזינים הדוגמניות נראות מושלמות, בובי בראון מביאה לנו ""ריטוש" לעולם המציאות, כשכל הזמן עומד מול עיניה הרצון לתת לנו מראה עור מושלם. אצל בובי תמיד נמצא מייקאפ טבעי שתמיד יטה לצהוב, לעולם לא לורוד. 

וכך נולדה סדרת ה Retouching - שלושה מוצרים שאמורים להחליף תיק איפור שלם:

Retouching Face Pencil

עפרון ריטוש לפנים - כהויות, אדמומיות, כתמים - לכיסוי ותיקון כל אלה נועד עפרון הריטוש, כמו גם להארה על קו עצמות הלחיים כך דבר היצרן.

זה לא סוד שקיצורי דרך קונים אותי, אבל במקרה הזה זה לא סתם קיצור דרך גימיקי, זו גאונות. ריטוש המגיע בצורת עיפרון שמאפשר לעבוד במדויק אך בקלות על הנקודות הצריכות תיקון בלבד. להניח, ולטשטש בטפיחות באצבעות. (אפילו קמטוטים מסביב לפה אפשר לעבוד מדוייק עם מברשת) קל לשימוש, קל להנחה, אין מה לטעות, הכי מתאים לנשיאה בתיק האיפור וכבונוס, מתאים מתחת ומעל למייקאפ, מדהים שגם מעל המייקאפ הוא משתלב במראה העור.

עשרה גוונים מבהיר פורצלן ועד כהה. מחיר 165 שקלים 
Retouching Wand

מקלון ריטוש המשלב כיסוי ותיקון פגמים, מנטרל אדמומיות ומאחד את גוון העור, גימור "מלוטש אך טבעי" כך דבר היצרן.

אריזה נוחה במיוחד כמו עט לחיץ ובראשו ספוג. פורמולה נוזלית קלה מאוד, החומר עולה בלחיצה, ניתן להניח ישר על העור/על היד לשימוש כקונסילר, חשוב להתאים את הגוון. אני מניחה על היד ובעזרת האצבעות מטמיעה על העור, משתלב ומכסה אדמומיות, כהויות. לכתמי פיגמנטציה כהים שיש לי על הלחיים מעט פחות.  מאוד חסכוני, משקל נוצה על העור. נהדר לנשיאה בתיק ולטאצ'אפ במשך היום. מקלון קסמים קראה לו בובי ואני נוטה לה סכים לגמרי. 

תשעה גוונים מבהיר פורצלן ועד כהה. מחיר 220 שקלים.Retouching powder

ומעל הכל פודרה עדינה למיזוג עדין של האיפור,אורירית מאוד, מגיעה בתפזורת במיכל קטן ,בשישה גוונים. 
משקוף ועד חום 

לתיקון גוון, טשטוש כתמים ופגמים בעור והארה למראה מרוטש אך טבעי כך דבר היצרן.
לא התנסיתי בהן עלי, אולם התרשמתי מאוד מן המראה המואר על הדוגמנית. טיפ אדיר של אדוארדו - להשתמש בפודרה בגוון PINK כסומק, מאיר וטבעי ובשניה מקפיץ את ההופעה. כמו כל המוצרים בקולקציה קומפקטית ונוחה לנשיאה בתיק.

INSTANT CONFIDENCE STICK

את הטוב ביותר שמרתי לסוף. זו היתה ממש אהבה ממבט ראשון ברגע שאדוארדו הראה לנו את הקסם בהשקה. למוצרים שגם מעל המייקאפ אני בדרך כלל קטנת אמונה וצריכה להתנסות בעצמי כדי להתחבר. כאן זה עובד ממש נפלא.

טשטוש קסם לקמטוטים וקמטים ע"י פורמולת פודרות קלות משקל לטיפוח ויופי העור ולספיחת שומן מעל האיפור והכל בתנועה קלה אחת, כך דבר היצרן. 

מקלון שמנמן עם חומר שקוף, אשר לא נראה על העור ולא משאיר סימנים. מחליק את האור ומאיר אותו. כמו מחליק את אזור ה T לספיחת שומנים והחלקת קמטי ההבעה. צריך להתנסות כדי להבין .פריימר קסם, מעין "גיהוץ קל לקמטים. גם התנסות באזור הכהיות והשקיות מתחת לעיניים הביאה לתוצאות יפות.

חשוב להניח לחות לפני ואז להניח על העור ולהחליק, כמו קודמיו מתאים לנשיאה בתיק ולשימוש לטאצ'אפ במשך היום. רצינו פילטר וקיבלנו :)

גוון שקוף 180 שקלים.


ניתן להשיג בחנויות בובי בראון - קניון רמת אביב, קניון פארק הקרח אילת, גרנד קניון חיפה, הקניון הגדול פ"ת. קריון, קריית ביאליק, ביג פאשן אשדוד. קניון הזהב ראשון לציון. קניון שבעת הכוכבים, הרצליה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה