11 באוגוסט 2014

הזוכות בהגרלה - SUMMER GIVEAWAY - OFRA

המותג OFRA, מותג איפור אמריקאי מקצועי, השיק קולקציית קיץ מרשימה, מוצרי פנים, סמקים וברונזרים, סדרת עפרונות שפתיים, עוד גוונים לקולקצייה העמידה להפליא של השפתונים הנוזליים, סופר כיף.

ב 12/7/14 עלתה בבלוג הגרלה, קישור כאן. בשל מבצע צוק איתן, הוארך תוקף ההגרלה, ולכן 2 מתנות הוגרלו ולא רק אחת. הגרלה זה התאפשרה באדיבות המותג המוערך OPRA. תודה לכל הקוראות, כל תשובה ותשובה שלכן נקראה והופנמה.

בעודי כותבת שורות אלה נכנס מייל משמח:
  "חברת ofra cosmetics עורכת מכירת קיץ לוהטת. בנוסף להנחה על מגוון המוצרים, ימכרו עודפי ייבוא 
       המכירה החל מהיום  11/8/14 בשעות 09:00 עד 18:00 ועד ליום שישי  יום שישי 08:30 - 12:30 
                     במשרדי OFRA רחוב יודפת 2 אזור תעשיה לוד טל' 1-700-706-406"

במתנה הראשונה: נבחרת הקיץ של OFRA : תיק איפור ובו:
פודרה, פריימר עיניים, איילינר ג'ל ומברשת יעודית עבורו. 
זוכה:ובמתנה נוספת:Pyramid ברונזר חימר


ברונזר הפירמידה - הכוכב בחמישיה. גם הוא יוצר בטכנולוגיה החדשנית. נוצקו לתוכו חלקיקי פיגמנטי פנינה ב 4 גוונים שונים, 3 גווני חימר וגוון שימר בהיר. הפירמידה תשמש להצללות, לאפקט שיזוף לברק. בסרטון של בלוגרית שהתמוגגה מהמוצר היא משתמשת במברשות שונות ע"מ למקסם כל גוון בנפרד. קיבלתי את המוצר לסקירה. הוא יפיפה, מעוצב תלת מימד, קל לשימוש להצללות ולא פחות בשימוש כצלליות. מחיר 238 שקלים.

זוכה:
הזוכות תקבלנה הודעה פרטית בפייסבוק לפרטי הכתובת למשלוח, במידה ומי מהן לא תחזור אלי תוך 72 שעות תיערך הגרלה חוזרת.להתראות בפוסטים הבאים ובהגרלות הבאות, בתקוה להמשך קיץ של פתרון אמיתי וחיובי של שלום ושלווה לכל חיילי ואזרחי מדינת ישראל.
2 comments:

  1. יווווו השם שלי היה כל כך קרוב......

    השבמחק
  2. ממש כך! אולי בפעם הבאה :)

    השבמחק