16 באוגוסט 2014

nanokeratin system - REVEAL

מותג בעל שם מפתה עד מאוד לטיפוח השיער פרץ לשוק הישראלי  - nanokeratin system.

המותג, מקורו בישראל, במעבדות NKS, אך קודם ביסס מעמדו בקרב מעצבי השיער והרשתות המובילות דוגמת Vidal sasson, Toni&Guy, Rush london

חזון המותג הוא שיקום, טיפוח ובריאות השיער, בסלוני היופי ובטיפוח יומיומי ביתי לשיער בריא ומראה נפלא.

כל המוצרים נטולי SLS ופרבאנים, מותאמים לכל סוגי השיער כולל שיער שעבר טיפולים כימיים והחלקות.

ישנן 3 סדרות לטיפוח ביתי: HOME CARE האחת לשיער טבעי,  השניה לשיער מובהר ולאחר החלקה, השלישית לשיער צבוע בה בחרתי להתנסות. פירוט מלא על כולן תמצאנה באתר החברה כאן.
הסדרה לשיער צבוע מועשרת בשמן קמילה, חמאה אורגנית ומרכיבים המעצימים את צבע השיער, מונעים דהייה ומעניקים ברק, תוך ריכוך השיער והחדרת לחות.שערי דליל ויבש מאוד, גם מהצביעה לבלונד בהיר, הוא מתולתל ודורש הזנה ולחות כפולה ומכופלת.
RESTORE - שמפו משמר צבע

שומר על שכבת קרטין טבעית בשיער ומונע איבוד חלבונים, האריזה בעלת העיצוב המשולש מאוד נוחה לאחיזה, אולם הפיה רחבה מעט והחומר נשפך בנדיבות. נדרש להקציף כ 2 דקות ולשטוף היטב, קצת ממושך, אך לא תידרשנה לחפוף פעמיים. אהבתי את הריח של השמפו. השיער מרגיש רך וללא קשרים.

כמות 320 מ"ל - 152 שקלים
כמות 550 מ"ל - 552 שקלים

REPLENISH - מסיכה משמרת צבע

שימור והעצמת הצבע, טיפול משקם ומרכך לשיער רך כמשי, גמיש וללא קרזול - גם כאן עיצוב האריזה ה"משולש" מקל על האחיזה, אם כי המכסה לא נוח לפתיחה/סגירה ואיתגר אותי ;). הניחוח נפלא.  יש למרוח על השיער ולעסות פנימה באמצעות מסרק, להשאיר 5 דקות על השיער ולשטוף במים פושרים כ 90% מהמסיכה.
התוצאה - כל מה שהיצרן אמר - שיער רך, משיי, קל לעיצוב, ללא קשרים במראה בוהק ובריא .

כמות 500 מ"ל - 210 שקלים

עוד בסדרה RECONDITION קונדישינר משמר צבע - לשימוש כמו המסיכה.

תכלס - עשיתי לי פינוק מספרה במקלחת הביתית, נדרשת רק תספורת ו...מושלם

גולת הכותרת ממוצרי המותג בהם התנסיתי הינו ללא ספק:
REINVENT - קונדישנר ללא שטיפה

מחליק ומשקם את סיב השערה, יוצר הגנה מפני חום בעת שימוש במחליק, מסלסל וכו. ובעל הגנה מקרני השמש, משאיר שיער רך ונוח לעיצוב . מוצר כוכב. האריזה המשולשת נוחה לאחיזה, ניחוח הבושם גורף מחמאות, מעניר רוך וברק למראה חי ובריא, ותלתלי בלונד מושלמים אחד אחד. 

כמות 150 מ"ל במחיר 148 שקלים

כולנו יודעות ששערה זה איבר מת. אבל אם יש מוצר שהרגיש הכי קרוב לפצח את הנוסחא של טיפוח השיער, זו הסדרה הזו, התוצאות מדברות בעד עצמן. לרכישה בחנות האתר כאן  ובטלפון: 1-800-200-5992 comments:

  1. המוצרים נשמעים טובים מאוד (במיוחד להחלקות) אבל המחירים גבוהים ברמה מטורפת

    השבמחק
  2. מסכימה לגמרי, אפשר למצוא אותם במבצעים אך עדיין העלויות תהיינה גבוהות.

    השבמחק