17 ביוני 2018

מגנוליה


צלום אלון שפרנסקי

את קולקציית הקיץ של מגנוליה Street Colection מובילה הפרזנטורית, שחקנית ודוגמנית יעל בר זוהר המדהימה. פגשתי אותה אישית לראשונה בהשקה של מותג אחר לפני מספר שנים והוקסמתי ממנה. אישה יפה ואישיות נעימה שמיטיבה לשלב קריירה ואמהות, תמיד עדכנית ומודרנית בגובה העיניים. 
אני מחוברת לתכשיטי מגנוליה מזה שנים רבות עוד בהיותי ירושלמית, עת רכשתי את תכשיטי המותג בדוכן שלהם בקניון היחיד שהיה לנו אז "קניון האחים ישראל".


הדוגמנית בעילום שם 


הבונוס של המותג הוא אפשרות להרטיב את התכשיטים, ניתן לשטוף ידיים ולהתקלח איתם, לא רק שלא מזיק להם אלא גם שומרת על איכותם. (לא שאיפת כלים).יש למגנוליה שירות לקוחות מצויין. ניתן למסור ולקבל בסניפי מגנוליה.

דוגמנית בעילום שם עם הרבה נוכחות

קולקציה בהשראה הטרנד העולמי של תכשיטים מושחרים בהשראת "אופנת הרחוב" Street Colection, אשר מוביל בכל תצוגות האופנה והמגזינים.שילוב חומרים וסגנונות, בדגש על שילובים של מתכות שחורות, עורות ואלמנטים דוגמת ניטים, דוקרנים, עיניים, סכות בטחון חצי ירח ועוד...כמי מחוברת לסגנון ספורט אלגנט, שמחתי לגלות בה גם תכשיטים בהשראת הטרנד אולם אלגנטיים ויוקרתיים יותר אל מול קולקציה עם נגידות רחוב. כל אלה משתלבים בכל סגנונות הלבוש.

זו הבחירה שלי 


תמצאו בקולקציה, מכסף רגיל או בציפוי ................. וכן בשילוב דמויי עור, זקרונים לבנים ושלחורים

טווח המחירים: 69-439 שקלים.

למותג אתר אונליין בו תוכלו לרכוש את התכשיטים ולהנות ממבצעים: קישור

את הקולקציה תוכלו למצא בסניפי הרשת ברחבי הארץ.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה