31 במאי 2018

קמדיס חוזרת עם אתר רכישה ברשת Kamedis online


Balance.Nature.Science


BALANCE - איזון
בין מזרח ומערב, בין מסורת למודרני, בין טבע ומדע.

NATURE - טבע
במוצרי המותג צמחים ידועים מהרפואה הסינית המסורתית

SCIENCE - מדע
חברת קמדיס משקיע משאבים עצומים, במטרה לבסס מדעית וקלינית את יעילות מוצריה, תרכובות צמחים הנרשמות כפטנטים.

במסגרת מיתוג מחדש מציעה לנו חברת קמדיס אתר און ליין בממשק ידידותי עד מאוד למשתמש המאפשר רכישה קלה נוחה ובטוחה. למעדיפים ניתן גם לבצע את התשלום על הרכישה בפייפאל

https://www.kamedis.co.il/

הרשמה קצרה ובה פרטים אישיים ובחירת סיסמא. לאחריה הזמנת כתובת ויש לכם חשבון.בחירת המוצרים קלה וניתנת לסינון כללי כל המוצרים או לפי תסמיני העור השונים. את המוצרים שבחרתם הוסיפו לסל. לחיצה על הסל  בצד שמאל למעלה, תאפשר לכם לעדכן את הרשימה/ תוכלו להסיר פריט מסל הקניות בקלות. אם תרצו לשנות את מספר היחידות לרכישה ממוצר מסויים, תאלצו לחפש את החיצים הקטנים משמאל לספרה המצ יינתמספר היחידות לרכישה. חיצים קטנטנים, קצת מעצבן אבל אחרי שגיליתם אותם תגלו שזה נוח מאוד.נשאר רק לאשר כתובת למשלוח, לשלם באמצעות אשראי, או בפייפאל, לאשר ובתוך דקות תקבלו למייל חשבונית מפורטת אודות הזמנתכם. קמדיס שומרת על העצים ולכן תקבלו במייל מסמך עם חתימה דיגיטלית שאין צורך להדפיס.

בהזמנה מעל 150 שקלים תקבלו משלוח חינם!

שנים דבקתי בחוש המישוש :) והעדפתי לקנות ברשתות ובפארמים. עם השנים וגם בזכות חוכמת ההמונים למדתי את היתרונות ברכישה ברשת. תמיד באתרים מהימנים שיש להם "אבא ואמא".

הזמנתי מספר מוצרים באתר החדש של קמדיס, אני מחכה לקבלת ההזמנה ואעדכן אתכם כאן כמה זמן לקח ומתי ואיך היא הגיעה..


את רשת קמדיס אני מכירה ואוהבת זה שנים רבות. בן הזקונים סבל רבות מאטופיק דרמטיטיס והשימוש במוצרי המותג עזר מאוד. הן לגוף והן לשיער.
אם תשאלו אותי מעבר לכל מוצר ומוצר הנותן מענה לסוגי עור שונים, מוצר הדגל שלי במותג קמדיס תמיד יהיה "תחליב להקלה והרגעה מהירה" מה הוא מרגיע תשאלו? הכל! עקיצות, מרגיע, מונע תחושת צורך בגירוד כך שלא נגרם פצע. גירוי עור שונים, מרגיע ונותן תחושה נעימה של עור רגוע, כוויות - בדרגה רגילה כמובן, מרגיע, מרפא וכך לא נוצרות שלפוחיות. אני אוהבת לבשל וקורה לי לא אחת שאני מקבל כוויה מתבנית התנור, מסיר חם , מאדים חמים מאוד אפילו, פלא של ממש, כמה מריחות תכופות לאחר הכוויה וזה עובר
לדעתי מוצר שחייב להיות בכל בית! בטח ובטח בבית שבו ילדים קטנים.

כל מוצרי המותג אינם מכילים סטרואידים, פראבנים, SLS, וצבעים מלאכותיים.אינם גורמים לתופעות לוואי. בעלי ריכוז גבוה של תמציות צמחים טהורות.

את מוצרי המותג תוכלו למצוא באתר הבית של המותג: קישור 
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה