8 בדצמבר 2012

Estée Lauder Pure Color Nail Lacquer In Black Iris

מכירות את ההרגשה שאתן רואות משהו וכל כך רוצות אותו שלא תרגענה עד שלא יהיה שלכן? כך הרגשתי כשראיתי את המייל שהגיע אלי לתיבה מהאתר של אסתי לאודר ארה"ב, בו אני רשומה אודות הקולקציה היפיפיה שהוציאה החברה לקראת סתיו 2012.

הרי לפניכן, הפריט מהקולקציה שקנקנו כמו תוכו קסם לי מאוד. עטיפת צלופן להבטחת סטרליות

BLACK IRIS - נראה בפרסום כלק בורגונדי כהה מושלם לעונה, כגוון הפופלרי אצלי ראו פוסט כאן.לכנות אותו בקבוק לק לא יתאר את היופי של המיכל. מרובע ושקוף ממנו ניתן לראות את הגוון הסגול מושחר, עליו מוטבע בזהב סמל המותג, הפקק ובו המברשת מוזהב וארוך, אסוציאציה רומנטית של כסת דיו, כמו פעם.
הגוון המדוייק של הלק נראה כאן בתמונה בפיית הבקבוק, לק קרמי בגוון כצבעו של שזיף. פורמולה נוחה מאוד למריחה. המברשת לא רחבה ולא דקה , נפרשת היטב על פני הציפורן. נהדרת בעיני שכן יש קושי מסויים במריחת לק כהה, אך הלק נאגר בתוכה ולא "בורח" אל העור סביב לציפורן.בתחתית הבקבוק מדבקה מוזהבת עם שמו של הלק, אי אפשר לטעות.שכבה ראשונה נמרחת בקלות, ניתן להבחין ב גוון סגול יפיפה, הפיזור אינו אחיד לגמרי.שכבה שניה מביאה לאטימות ושלמות, סגול מושחר כהה, שיחמיא לכל גוון עור ולכל יד

אשר לעמידות, ארבע ימים לעמידות מלאה וביום החמישי החלו צצים צ'יפציפונים.
על הקופסא נרשם TOPCOAT ועל כן עשיתי נסיון, על יד אחת מרחתי טופ משלי ובשניה השארתי ללא, לא מצאתי הבדל בעמידות בין שתיהן, מה שגרם לי לשער שאכן, הטופ כבר בפנים.
BLACK IRIS - מי שאינה קורבן אופנה אך מעודכנת ומחוברת לטרנדים, בלק אייריס הוא הגוון בהא הידיעה עבורה. אשר לי, אילו היו שואלים אותי מה הגוון המושלם עבורי, לא הייתי עונה שחור, לא הייתי עונה כהה מאוד, מן הסתם הייתי עונה סגול, על בלק אייריס אני אומרת "השלם עולה על סך כל תכונותיו". 


את הלק תוכלנה למצוא ברשתות ובפארמים במחיר 85 שקלים.


ואתן יש לכן לק שמרגיש לכן המועדף לעונה? שתפו


10 תגובות:

 1. יוקרה במלוא מובן המילה

  השבמחק
 2. הלק השחור הזה ממש יפה.
  גם אני בזמנו כתבתי שלא ברור לי למה כתוב שזה טופ, לצערי במותג לא היה להם הסבר לזה.
  בכל מקרה מה הכוונה שלדעתך הטופ בפנים? כל הרעיון זה שטופ הוא מעל, ולכן גם נראה יותר טוב עם סשה מעל.

  השבמחק
 3. ,תקראי לו שחור, אני רואה אותו כסגול מאוד כהה, כקליפת השזיף
  המראה יפה יותר תמיד עם טופ מעל (לא מחבבת את סשה, כרגע אסי גוד טו גו ופושה) אך לא ראיתי הבדל בעמידות. להבנתי הכוונה שישנו מרכיב המיטיב עם העמידות, גם בסדרה קולור ריש של לויאל ישנה הצהרת יצרן כזו.
  העיקר - יש ביננו הסכמה שהוא יפה,

  השבמחק
 4. זו הרגשה נהדרת אין ספק, הקנקן...

  השבמחק
 5. לייק ! אוהבת מאוד סגול וזה בדיוק הגוון שבא לי למרוח במזג אוויר כזה
  בכלל כל הקולקציה הזו מהממת ביופיה.

  השבמחק
 6. בהחלט לא שחור
  כאן בתמונות הוא טיפה כהה יותר מאשר במציאות. אני גם חושבת שהוא סגול שזיף כהה

  השבמחק
 7. תודה יקירתי, חג אורים שמח!

  השבמחק