20 ביוני 2013

הגר סתת - תכשיטים ואביזרי אופנה - HAGAR SATAT


כחובבת אקססוריז מושבעת, שמחתי להזמנה לביקור בסטודיו של הגר סתת, אשר עיצוביה עיקרם הוא שילוב בין עור למתכות מצופות כסף או זהב. אלה מיוצרים ידנית בסטודיו בתל אביב. תחילה סירבתי שכן לא חשבתי שאוכל להספיק להגיע בתום יום העבודה. עם קצת גמישות והרבה מזל הגעתי לראות את כל חברותי מנופפות לשלום ונעלמות בחשכת הערב, יצא שהרווחתי! קיבלתי הדרכה פרטנית וישבנו אח"כ לפטפט גם על פירות ופרלינים.פרלין היא סדרה שהגר מוסיפה לה ומרחיבה אותה.   בקולקציה הנוכחית - כדי לתת מענה לקהל הלקוחות שלה ולכוון לצעירות שבהן (גם ברוחן כמובן כמוני) יצרה הדר תכשיטים  בגולדפילד, חלקם ללא שילוב עור , צמידים, שרשרות עם תליונים, עגילים ארוכים כסף וזהב והכל עדכני למגמות וטרנדים לקיץ 2013, צמידים ועוד.
הגר בוגרת בצלאל בירושלים, את האהבה ליצירתה, ניתן היה לראות בעדינות שבהם הציגה אותם בפנינו ובקושי לבחור מי האהוב עליה מכולם. משהתעקשתי בחרה להפתעתי בתכשיט ללא עור - שילוב המתכת נותן לו טאץ' משלה - צמיד משולב ניאון. כיחיד הוא יפה - בסריה עוד יותר.כתמיד התמונות תדברנה בעד עצמן ואם תשארנה איתי עד הסוף, תבנה למה היה צורך "לשלח" אותי הביתה כי יכולתי להמשיך לשבת ולהתפעל מכל תכשיט והסטורית ההשראה שלו.הגר עדכנה כי לתכשיטים אחריות של שנה ללא עלות ובהמשך עלות מינימלית.
הגר הדגימה לנו יצור ידני של תכשיט משולב עור עם אלמנט מתכתי - כשאמרתי שזה מזכיר לי ברבור הסכימה איתי באומרה שחשבה על בעל כנף כשעיצבה את החומר. מימין שילוב עם ניאון.
הנה התוצאה היפיפיה בתמונה מעלה.יש משהו בתכשיטים של הגר שמרגיש יותר מרק "לענוד" אותו. התחושה היא  "ללבוש",  אמירה אופנתית כחלק מהאאוטפיט.מה שמשך את שימת ליבי בקולקציה היפה שהוא הכי אני -  המחרוזת היפיפיה מעלה, הקווים נקיים ומעוגלים.
שרשרת החוליות משולבת שרוך ניאון, פשטות מתוחכמת משובבת עין.
והכי הכי כאילו יוצרה עבורי - טבעת גולדפילד המהממת מעלה - לא יכולתי להתיק עיני ממנה וחזרתי אליה שוב ושוב.
התכשיטים בטווח מחירים מאוד נוח 160-280 ש"ח 

יש גם חנות עודפים בלבונטין 13 תל אביב 077-5607300  שם טווח המחירים 49-199 שקלים.

עד סוף חודש יוני הנחה מיוחדת של 50% על תכשיטים נבחרים בכל סניפי הרשת.

חנות בקניון רנניום, ועוד אחת בגרנד קניון בחיפה.

4 חנויות באזור המרכז - לבונטין 13, מתחם התחנה בקניון גבעתיים ובזל 37, השותף לא יסרב לשתות קפה בבזל, אני כבר אשלב גם ביקור בחנות :).* הוזמנתי לביקור בסטודיו של הגר סתת (הצצתי ונשביתי)


5 תגובות:

 1. גם אני נדלקתי קשות על הטבעת הזאת. זוכרת כמה היא עלתה? אולי אפרגן אותה לעצמי לשם שינוי.

  השבמחק
 2. לא פלא שאהבת ניאון - ניאון זה לצעירים :)
  גם נאמנה לסגנונה שזה ראוי להערכה

  השבמחק
 3. ברוכה הבאה לבלוג שלי, גייל יקירה, הזכרת לי שאני צריכה להגיע אלייך

  השבמחק
 4. התכשיטים מהממים! איך יוצאים ממקום כזה מבלי להשאיר כיליה:P

  השבמחק
 5. WOW BROWS גייל גבות30 ביוני 2013 בשעה 11:01

  תודה....ואיזה בלוג מדהים!!!!
  Waiting to see you!!!! נשיקות

  השבמחק