3 בדצמבר 2014

Collection Exclusive Pure Reds
נדמה שבשנים האחרונות גילינו כולנו את חדוות המאט - שפתונים אטומים, בעלי כיסוי מלא. עם היות הגימור מאט, הם לחותיים, נעימים ועוד יותר קוסם - עמידים

כשזה נוגע לצבע דומיננטי על אחת כמה. החורף השפתון האדום שולט על מסלולי האופנה וכל מותג מעניק לו את הפירוש שלו. לוריאל פריס השיקו את

Collection Exclusive Pure Red


צפו בסרטון 5 גוונים באדום, בהשראת הכוכבות של לוריאל פריז, בעלות, גוון עור, סגנון וגיל שונים:
בלייק לייבלי הכוכבת, גניפר לופז הסקסית, פרידה פינטו היפיפה, ליה קבאדה הדוגמנית המסעירה ולטיסיה קסטה המהממת.שפתון פיגמנטי במראה יוקרתי, בגימור מאט. האריזה בשחור מט אלגנטי, נאמנה לעיצוב של קולור ריש בתוספת חתימתה של הדוברת בחזית השפתון. הנסגרת בכוון אחד בלבד.באימפולסיביות מניחה שהייתי בוחרת בגוון של לייבלי - אדום נקי קלאסי, אולם במבט שני ושלישי כל אחד מהחמישה מתאים לאיפור, מצב רוח, סגנון אחר כך שאפשר להתחבר ליותר מאחד בקלות. קיבלתי לסקירה את freide המציעה לכן אדום/פוקסיה לוהט כלבבי, מאוד דומיננטי ומכתיב את שאר הפנים באיפור סולידי.

העמידות שלהם מאוד מוצלחת. השפתון לחותי ונעים על השפתיים, ומתמודד יפה במבחן קפה, מאפה ויותר מזה. הפיגמנט אינטנסיבי ונשאר על השפתיים לשעות.

מחייב לדעתי תוחם שפתיים בטרם המשיחה, שכן השפתון עלול לזלוג מחוץ לקו השפתיים ובמיוחד לאחר שתיה/אכילה.

בלי אכילה ושתיה יחזיק 5-6 שעות וגם לכשידהה, יהיה צורך במסיר איפור יעודי.


בשנה שעברה יצאה קולקציית הניודים המוצלחת  גם היא בהשראת כוכבות המותג, עכשיו לוריאל פריז יוצאים באותה הצהרה, אך הפעם באדום לוהט, לדעתי בהחלט עובד.

להשיג ברשתות ובפארמים במחיר 108 שקלים - מצאתי אותם במבצעים מעולים, בעיקר במשביר ובסופר פארם, לשם אני נקלעת פה ושם ;)


ואתן, איזהו האדום שלכן? שתפו

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה