10 במרץ 2020

רשת SABON נרתמת למאבק בנגיף הקורונה

רשת SABON נרתמת לשמירת היגיינת הציבור
במאבק בנגיף הקורונה
ומציעה שירות שטיפת ידיים עם סבון בחינם
בכל אחת מחנויות הרשת בארץ 

השרות אינו בתשלום ואינו מותנה ברכישה בחנות. 


בימים אלו, כחלק מהתגוננות מפני נגיף הקורונה, מומלץ להקפיד ולשטוף את הידיים בתדירות גבוהה מתמיד. הזמן המומלץ לשטיפת ידיים אפקטיבית הוא 30 שניות עם מים וסבון!

חברת SABON מזמינה את הציבור להיכנס לכל אחת מחנויות רשת SABON הפזורות ברחבי הארץ ולשטוף את הידיים בצורה מסודרת, נעימה ונקייה. סביב באר מים הממוקמת בכל חנויות הרשת. הפעלת הברז מתבצעת באמצעות רגלית מיוחדת ללא מגע ידיים וניגוב הידיים מתבצע באמצעות מגבוני נייר חד פעמיים הנזרקים לפח לאחר השימוש.

לצורך הנושא מקצה החברה מגוון מוצרי סבון נוזלי ופילינג מיוחדים במגוון ניחוחות ממכר. השירות אינו בתשלום ואינו מותנה ברכישה בחנות!

לילך בודפגה, סמנכ"לית מכירות SABON  ישראל : "צו השעה הוא היגיינה מקסימלית והדרך להגיע אליה היא באמצעות שטיפת ידיים. כמפעילי רשת עולמית אשר במרכז החנות שלנו נמצא באר מים חיים זורמים ונקיים ומגוון סבונים, החלטנו לקרוא לציבור להגיע ולשטוף את ידיו במהלך היום ובכך תנו להגביר את ההיגיינה ברוח התקופה".


השירות אינו בתשלום ואינו מותנה ברכישה בחנות
ומתקיים ברשת חנויות SABON ברחבי הארץ

לרשימת הסניפים: קישור
2 comments:

 1. I’m in my bed, you’re in yours. One of us is obviously in the wrong place. Hey, i am looking for an online sexual partner ;) Click on my boobs if you are interested (. )( .)

  השבמחק
 2. שלום וברוך הבא לשירותי ההלוואות העולמיים של Spotlight, שמי קלאודיה קליין, אני מלווה וגם יועץ הלוואות.

  האם אתה זקוק לחיזוק פיננסי? האם אתה זקוק להלוואה למטרות שונות? אם התשובה שלך כן, אני ממליץ לך לפנות למשרד שלי באמצעות | spotlightglobalservices@gmail.com | או שלח לנו הודעה ב WhatsApp: +4915758108767 | ויש לך הלוואה בחשבונך תוך 24 שעות מכיוון שאנו מספקים שירותי הלוואות מעולים בכל רחבי העולם.

  אנו מציעים כל מיני שירותי הלוואות (הלוואה אישית, הלוואה עסקית ועוד ועוד), אנו מציעים הלוואות לטווח ארוך וגם לטווח קצר. החברה שלי תעזור לך להשיג מגוון יעדים עם מגוון רחב של מוצרי הלוואה.

  אנו יודעים שלקבל הלוואה לגיטימית תמיד הייתה בעיה עצומה עבור אנשים הסובלים מבעיה כלכלית וזקוקים לפיתרון שלה, הרבה אנשים מתקשים לקבל הלוואת הון מהבנקים המקומיים שלהם או ממוסדות פיננסיים אחרים בגלל ריבית גבוהה שיעור, ביטחונות לא מספיקים, יחס חוב להכנסה, ציון אשראי נמוך או כל סיבה אחרת.

  לא עוד זמני המתנה או ביקורי בנק מלחיצים. השירות שלנו זמין 24/7 - אתה יכול לקבל הלוואה ולהשלים את העסקאות שלך בכל מקום ובכל מקום שתצטרך.

  אנו מספקים שירותי הלוואות ברמה עולמית 24 שעות. לפניות / שאלות? - שלח דוא"ל ל spotlightglobalservices@gmail.com | או שלח לנו הודעה ב WhatsApp: +4915758108767 | וקבל תגובה ברגע.

  המשפחה, החברים והקולגות שלך לא צריכים לדעת שאתה נמוך במזומן, פשוט כתוב אלינו ותקבל הלוואה.

  החופש הכספי שלך בידך!

  השבמחק