25 בפברואר 2018

קולקציית פורים - SACARA - PARTY TIME

בכל שנה עת מתקרב חג הפורים, מוצפת הרשת בבקשה למייקאפ לבן כבסיס לאינספור תחפושות. 

כבכל שנה ב SACARA מותג האיפור הישראלי - משיקים קולקציה יעודית לפורים, קלה ועמידה בשימוש כמו גם בהסרת האיפור - PARTY TIME. 


מסיבות הפורים מקיפות כל גיל מין וצבע ותחפושת טובה תתחיל תמיד באיפור משובח. אני אישית מאוד אוהבת את חג בפורים כשאפשר להשתטות כמו ילדים, את המסיבות ואת המעדנים שיחודיים לו. 

ליין האיפור אשר פותח עם מאפרת הבית של החברה מוצרים נעימים, לא מלכלכים, פיגמנטיים וקלים להנחה והסרה כאחד.5 מוצרים בקולקציה:
2 ערכות איפור הכוללות 6 גוונים כל אחת לאיפור הפנים והגוף:

METALICA
פלטה הכוללת שישה גוונים מטאליים  (כסף, זהב, כחול, ירוק, ורוד פוקסיה וסגול)לאיפור מקצועי של הפנים והגוף, החל מ"נגיעות" קלות של הגוונים באיפור קיים וכלה ביצירת אפקטים בוהקים ייחודיים.

EARTH MOOD
פלטה הכוללת שישה גוונים: ארבעה מטאליים עדינים (פנינה, ברונזה, כסוף, חמרה) ושני גווני בסיס (אדום ושחור) לשילוב הרמוני.
הוראות שימוש:
טובלים מכחול מסדרת SACARA ART BRUSH במים ובוחרים בגוון הרצוי להשגת האפקט המתאים. בסיום השימוש מקפידים על סגירה הרמטית של הערכה למניעת התקשות הצבע. להסרת הצבע מהעור מומלץ להשתמש במסיר איפור.
מחיר לערכה: 40 שקלים

מייק אפ לבן
קרם מייק אפ בגוון לבן אטום להשגת לוקים פורימיים מגוונים. ולא רק- יתרונו הגדול הוא בטכנולוגיית הייבוש הייחודית המתקבעת על פני העור ומאפשרת המשך שימוש בתכשירי איפור נוספים ללא חשש של מריחה או שינוי הגוון.
הוראות שימוש:
בוחרים את המברשת המתאימה מסדרת ART BRUSH, מרטיבים מעט ומאפרים בחופשיות. להסרת המייק אפ מהעור אפשר להשתמש במסיר איפור או בסבון ייעודי לפנים ומים.
מחיר ליחידה 15 שקליםסט מברשות איפור מקצועי פנים ולגוף

סט מברשות ארגונומיות לעבודה מקצועית, איכותית ומדויקת עם צבעי מים. שש המברשות מגיעות בגדלים משתנים לעבודה בכל משטח שהוא, מתאימות לשימוש על הפנים והגוף, עשויות שיער סינתטי איכותי.
הוראות שימוש: טובלים במים ובגוון הנבחר ומציירים בחופשיות. לניקוי הצבע מהמברשת- ניתן לשטוף במים או להתיז מעט חומר ממנקה ומחטא המברשות של SACARA .
מחיר לסט 40 שקלים

פלטת צבעי איפור לפנים ולגוף - BODY ART 
בפלטת האיפור המקצועית BODY ART 15 גוונים אופנתיים לאיפור אומנותי של הפנים והגוף לכל מטרה שהיא, החל מצביעת שטחים גדולים וכלה בקישוטים עדינים ובציורי גוף מדוייקים. הצבעים בעלי פיגמנטים חדשניים ללוק עשיר ורב מימדי במיוחד.

הוראות שימוש:
טובלים מכחול מסדרת סט המברשות המקצועי של SACARA במים, בוחרים בגוון הרצוי (או שיוצרים גוון חדש באמצעות ערבוב של כמה צבעים) ומאפרים בחופשיות. בסיום השימוש יש להקפיד על סגירה הרמטית של הערכה למניעת התקשות הצבע.  להסרת הצבע מהעור ניתן להשתמש במסיר איפור או במים וסבון.
מחיר לפלטה 40 שקלים
** מוצרי המותג בטיחותיים לשימוש ועומדים בתקנים בינלאומיים ומקומיים מחמירים.


את מוצרי הקולקציה ניתן להשיג ברשת חנויות SACARA ברחבי הארץ: קישור
פרטים נוספים אודות קולקציית פורים הצבעונית תמצאו באתר הבית: קישור

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה