1 באוקטובר 2015

"המתמחה" - סרט קולנוע


2 סרטים עולים היום בקולונע, האחד "פן" - פנטזיה והרפתקאות לכל המשפחה - חגיגה לעיניים. והסרט "המתמחה" קומדיה אמריקאית טיפוסית, עשויה הכי טוב שאפשר אם תשאלו אותי, יש בה מעט מהכל, שחקנים טובים, תסריט מצויין, דרמה, רומטיקה והומור.

לקחו 2 זוכי אוסקר,שחקנים משובחים רוברט דה נירו ואן הת'אווי (אין רומן ביניהם) עם שחקני משנה מנוסים וטובים אחרים ונתנו לננסי מאיירס לביים את התסריט שהיא כתבה. התוצאה דרמה קומית מהנה, שכתובה טוב ומשוחקת נהדר.

אן התוואי כאשת קריירה בתחום האופנה שנוסקת תוך חודשים מעלה (עסק דרך האינטרנט, ברור) מעלה כך שבעלה מבין  שעליו להקריב את הקריירה שלו ולטפל בביתם הקטנה.
המתמחה הקשיש - רוברט דה נירו שמשחק נפלא ונראה שבלי כל מאמץ,  מגיעה למשרדה ומשם בהומור רב הם מתחילים ברגל שמאל ומסיימים...תראו בסרט.

על הדרך ניתקל בדעות קדומות שיופרכו, בהתלבטות בין אמהות לקריירה, זוגיות, חיי חברה ויחסים עם ההורים.

הסרטים של מאיירס מענגים (טוראית בנג'מין המשעשע, באהבה אין חוקים). חוזקת הסרט הינה במערכות יחסים, בין אם זוגיות או בכלל בין אנשים.
באמריקה כמו באמריקה, יש אובר דוז של סכרין והסוף צפוי מראש,  ועדיין נהנינתי מאוד מהסרט לכשעצמו. השותף פסק "סרט מעולה" היורשת כבר שרינה לעצמה כרטיסים.

צריך לפעמים להניח לרגע למציאות וללכת לסרט שכולו טוב, היום עולה על האקרנים סרט כזה "המתמחה".הסרט מציג בבתי הקולנוע ברחבי הארץ*התמונות באדיבות גלובוסגרופ

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה