13 באפריל 2013

DIESEL Only The Braveואם בושם נשי מככב עכשיו בבלוג אאזן בסקירה על בושם "גברי" - הסבר לגרשיים בהמשך, מנחשות?.חובבי הבישום ודאי ירימו גבה שהרי הבושם הושק ב 2009 אז למה סיבה למסיבה? הרי הבושם אהוב, פופולרי ומוכר זה זמן רב.בדיזל השיקו מהדורה מוגבלת לבושם ONLY THE BRAVE וגם ל ONLY THE BRAVE TATTOO הנהדר אותו סקרתי כאן. בתכולה של 200 מ"ל.
כמי שאוהבת לחדש בשמים, אני את שלי מעדיפה לקנות בכמות 50 מ"ל, כדי שיגמרו ותהיה סיבה "לחדש" (כאילו שאנחנו צריכות כזו) לכן ברגע הראשון הרמתי גבה, אך משראיתי שהמחיר ידידותי (וזה לפני מבצעים) והריח כל כך לטעמי - בינגו!


בהיותי שמרנית משהו ברגע הראשון סברתי שעיצוב הבקבוק משדר כוחניות, אולם במחשבה שניה ושלישית, אולי היות והבושם כלכך טוב, ונעים ולא דומיננטי גברי, צריך לאזן בעיצוב המשדר מסר גברי? לא אגרוף כוחני אלא חוסן גברי?
ברבוק בגוון תכול/אפור בצורת אגרוף קפוץ ועליו  תווית בכסוף מטאלי עם ריקוע  שם המותג.


על המכסה  חרוט שם המותג ושמו של הבושם.


ואפילו על השפריצר, חרוט שם המותג - הפרטים הקטנים מוסיפים ובגדול.

הבקבוק ניתן להנחה בשלוש זויות
אשר לבושם? כשהרחתי את  טאטו סברתי שהוא טוב יותר, אולם עכשיו אני חושבת ששניהם טובים אך שונים. בעוד Tattoo הוא בושם גברי מובהק ודuמיננטי יותר. Only The Brave, למרות עיצוב גברי מוצהר הוא בושם נהדר, לעונה, לגבר וגם קצת לאישה, יש בו משהו מהיוניסקס. הוא דיומיננטי ומתפשט בחדר אי אפשר להתעלם ממנו, אבל לא ניחוח חריף ומשתלט, אלא ניחוח למוני רענן ומקפיץ.

דבר היצרן:
ניחוחות העור, עץ הלבנה ושרף הלוטם מתמזגים עם לימון חושני וסיגלית.
מעשית:
היות וכמה מבני הבית לא כולם מהמין הגברי זוממים עליו, טוב שהוא בא בכמות גדולה, שיספיק לכולם ;)
בושם שיתחבב על רוב הגברים שבחבורה, שכן אינו מוגזם אתו משתלט ויתאים לעונת האביב והקיץ, אבל מרענן וממריץ. אשר לנשים, יהנו לרחרח ולאמיצות להגניב על עצמן פה ושם שפריץ. אשר לעמידות? טובה, אפילו טובה מאוד.

המהדורה המוגבלת של הבושם  E.D.T בתכולת 200 מ"ל, במחיר  657 ש"ח (לפני הנחות) ניתן להשיג ברשת סופר פארם בלבד.

ואתן מעדיפות את הבושם שלכן, של הגבר שלכם במנות קטנות  30 ו 50 מ"ל או ב 100 ואפילו 200 מ"ל? שתפו* הבושם שבחרתי נשלח אלי לסקירה.4 תגובות:

 1. הגבר שלי דווקא ממש התלהב מהבקבוק והכמות. יש לו יותר בשמים משלי בארון, כך שכל בושם אצלו מתקבל בברכה :)

  השבמחק
  תשובות
  1. ללא ספק בכמות הלהיבה אך בנושא הבישום השותף שמרן, הוא מאלה שישתמשו בבושם אחד או שניים ורק כשיסיים אותו יפתח את הבא (לעומתי שבאמת ובתמים מעדיםפה לקנות 50 מ"ל, למרות שזה בד"כ לא כלכלי)

   מחק
 2. מסקרן להריח אבל הבקבוק בהחלט לא מושך

  השבמחק