19 בפברואר 2013

Yves Saint Laurent - MANIFESTOכמו תמיד נתחיל בעבר מאז ומתמיד  YSL זו אופנה עילית, בשמים אלמותיים, טיפוח מעולהואיפור מדהים.

הבושם של YSL שתמיד תמצאנה אצלי על המדף  הוא CINEMA. בעיני הוא מושלם, נשי, חושני ונוכח, משאיר שובל ניחוח נהדר, לאן שאלך.

YSL יצאו עם בושם חדש בשם MANIFESTO - בתרגום חופשי משמעו הצהרת כוונות, נשית כמובן.
"הצהרת הנשיות החדשה" לאשה בעלת נשיות חושנית, נועזת ומסחררת, אשה קוראת תיגר.

הבקבוק יפיפה בעיניי, מתאר גוף אשה כמובן, חנוטה באבנט בגוון סגול המזכיר את אבן האמטיסיט, עטור בפקק מוזהב עליו חרוט סמל המותג, ראשי התיבות שלו. בתחתית הבקבוק מוטבע השם המלא באותיות זהובות.דבר היצרן: 
התעוזה מגיעה בראש ובראשונה דרך הבחירה הייחודית של המרכיבים: תווים ירוקים המעניקים מודרניות, יסמין המביא את הנשיות ופולי טונקה המוסיפים חושניות. המפגש בין 3 האלמנטים האלה הוא לב ליבו של "מניפסטו"...
                                                                                       אן פליפו ו-לוק דונג – הבַּשָּׂמים שיצרו את "מניפסטו"


פרח היסמין המשמש כחוט המקשר בין המרכיבים. פרח מתוק, 
התווים הירוקים, השקופים של שושנת העמקים לרעננות. דומדמנית שחורה לניחוח מיוחד. בתוך התמציות של ליבת עץ ארז ואלגום, אקורד של עצים חושניים ולבסוף המתוק של וניל ופולי טונקה.    

יח"צמעשית:
יש הרבה בשמים נשיים וחושניים. לא בכדי נאמר על טעם וריח. אך גם אם נשמיט את המילה "חדשה" יש כאן הצהרת נשיות נהדרת. הבושם מכה בך מהרגע הראשון, התפרצות של ריח נשי וחם שעוטף ומכה באישונים, אי אפשר שלא לחוש בו,  אחרי זמן מה הוא נרגע והופך מתוק יותר אך עדיין כזה שאי אפשר להתעלם. התאהבתי בבקבוק ולשמחתי הריח הלהיב אותי גם הוא. בושם נשי שנמצא פה להישאר וכמה שיותר. יש את הבשמים שרק את יודעת שהתזת על עצמך ויש את אלה שגוררים תגובות של WOW, מניפסטו הוא כזה, אי אפשר להתעלם ממנו אבל יתחבב על כולם.
E.D.P הוא תמיד המועדף עלי. אם תהיתן לגבי החוק עם השותף מהפסקה הראשונה בפוסט הזה, מן הסתם הבנתן כבר שגם הוא מאוד אהב.
ועם הצהרת נשיות כזאת מה טבעי ביותר אם לא לקחת כשגרירה, את ג'סיקה סטיין, הג'נגית הלוהטת התורנית של הוליבוד המועמדת לאוסקר בימים אלה. כך היא אומרת "איב סאן לורן הוא מותג המעניק לי השראה רבה. מאז הקמתו, המותג שידר ערכים חזקים אותם אני מוקירה - מחויבות בלתי מתפשרת, אהבה מוחלטת ותעוזה נשית. הבושם החדש מגלם בתוכו את כל זה. אני נרגשת מאד להיות חלק מההרפתקה הנפלאה הזו", ג'סיקה צ'סטיין." הרפתקאה נפלאה לא ספק.

את הבושם תמצאנה ברשתות הפארם באפריל ובמשביר
50 מ"ל במחיר 510 שקלים
90 מ"ל במחיר 650 שקלים


ואתן, יש לכן בושם שעבורכן יש בוא אמירה והצהרה? שתפו
*הבושם התקבל לסקירה

4 תגובות:

 1. עוד לא הרחתי אותו, אבל העיצוב שלו מקסים.

  השבמחק
 2. העיצוב יפה ומאמינה שגם הריח- בכל זאת איב סאן לוריין....
  תודה על השיתוף!

  השבמחק
 3. קחי החשבון שאם את ריחה - את מתמכרת, נהדר!

  השבמחק
 4. עיצוב מוצלח וכך גם הריח

  השבמחק