15 בספטמבר 2012

essie - A girl can have it allב NEW YORK, העיר האהובה עלי בתבל מותג הלק הידוע essie, צ ו ב ע  את מסלולי הדוגמנות בשבוע האופנה ניו יורק אביב/קיץ 2013.

אססי וינגרטן מייסדת המותג אומרת "צבע לציפורניים הוא אביזר האופנה האולטימטיבי ,לנשים הרוצות להצהיר הצהרה אופנתית - הוא משלים את הלבוש! נשים צריכות להיות "לבושות" מקצות הציפורניים בידיים ועד קצות הציפורניים ברגליים, כולל כל מה שביניהן" ואני מזדהה עימה.  מגיל 17 יש לי אוסף שאינו נגמר של לקים בכל צבעי הקשת ובכל במרקמים.. גם בארצנו הקטנטונת הגדילה essie עשות ובהשקה מדהימה ב 2/9  חיברה את הצבעוניות הציורית של הלקים לאדריכלי אופנה מקומיים, עדכניים ועכשוויים. 


2/9 השקה essie 

הוזמנתי להשקה של essie, עם כניסתה לרוב סניפי הסופר פארם. מייד עם הגיעי פונקתי במניקור איכותי. בין הגוונים הרבים, ההתלבטות היתה רבה. הבחירה  נפלה על Apple Mint candy מקולקציית חורף 2009, שהוא בדיוק במידה הנכונה, גוון עם נוכחות אלגנטית מרשימה, הולם לשיזוף התל אביבי הקל שלי.
לא רק שהמריחה מעולה אלא שהעמידות מצויינת, עיניכן הרואות. 
כאן נכנס שחקן חיזוק משל essie לתמונה, הלו הוא: GOOD TO GO  אשר משחה המניקוריסטית על ציפרני, יבוש מהיר ועמידות מצויינת הוא בוויש ליסט תקופה ארוכה, אך משנוכחתי בעמידות הממושכת, לא התאפקתי. על הדרך הוספתי בסיס. אין ספק שהמותג  essie מתעתד לככב על ציפרני לזמן ממושך.
בשנת 2010 רכש קונצרן לוריאל העולמי את המותג essie והפך אותנו נגיש לכולנו. אם בעבר היה עלינו להגיע למכוני היופי וחנויות מובחרות כדי רכוש את הלק של essie בו חשקנו, היום ניתן לקפוץ לס.פארם השכונתי ולבחור מבין 90 גוונים, 8 משפחות צבע וקולקציה במהדורה מוגבלת בכל עונה. 

Essie's closet:

ההשקה הייתה מרשימה. הן בשל החשיפה לסיפורה של אססי, שהתחילה דרכה עם 10,000$ מדלת אל דלת והיום היא אמפריה אהובה, על נשים רבות בעולם, החובקת 1000 גוונים והן בשל מיזם האופנה הייחודי, המהווה השראה לארון החלומות לאישה, תחת שרביטם של אדריכלי הסטיילינג המובילים בישראל.
כל סטייליסט יצר את הפרשנות שלו סביב משפחת צבע אחת של לקים וביחד נוצר essie's closet – הארון של אססי:


גדי אלימלך - כהים, כחולים וירוקים - צבעים קרים
אשה קולית במחברת בין וינטאג' לטרנדים.


יניב פרסי - ורודים
אשה בעלת סטייל ותעוזה 

ליאת אשורי - סגולים
אישה נשית אך לא מינית, מחוברת לעולם המוזיקה
סיימון אמסלם - נייטרלים כסופים וזהובים
האשה האידיאלית - חזקה ועוצמתית.
ראובן כהן - קורליים ואדומים
חיבר בין עולם הצבע לבובות URBANIXדורית וידבסקי, מנהלת התקשורת של לוריאל ישראל,  הפתיעה אותנו בטיפ נפלא:  גם השנה פנקו את חברותיכן בבונבוניירה, צבעונית ומשמחת, הפעם, כזו שאינה לא מיועדת לאכילה, אלא לאין סוף פינוק והנאה בצבע.אני אימצתי בחדווה, לא 30 כמובן...  אפשר לבחור 1, 2, 3 או יותר גוונים עטופים בסרט. גם טיפוח, גם מחמיא, גם צבעוני ולא חד פעמי. מתוך 90 גוונים אפשר לקלוע לטעמה של כל אחת ואחת.ואתן? יש לכן גוון מועדף משל essie? שתפו
7 תגובות:

 1. אהבתי מאוד את הלק שעל ציפורנייך הוא בהחלט מתאים לך ומחמיא

  השבמחק
 2. אני עכשיו חזק סגווני הניוד והבורדו העדינים למינם
  כמו ה
  ALL TIED UP
  in stitchesו

  אז תמיד מבטיחים שיהיו 90 גוונים בסטנדים?
  וכל כמה זמן יוציאו קולקצייה חדשה?
  אפשר להשיג בסטנדים צבעים מקולקציות ישנות יותר?

  השבמחק
 3. מאוד אוהבת את הגוון שעלייך!
  בכלליות את מכירה את אהבתי הרבה ללקים:)

  השבמחק
 4. תודה. יש לי הרושם שהוא יהלום כל אחת, מן לק "מושלם" שכזה

  השבמחק
 5. בדבר היצרן מדובר על 90 לקים. בהחלט תוכלי למצוא משנים קודמות, ,

  השבמחק
 6. גוון מקסים, לטעמי יההלום כל אחת. אהבתתך או שמה המתכרו...תינו

  השבמחק
 7. אוהבת אותם מאוד! שני פייבוריטים שלי הם California coral ו enuf is enuf

  השבמחק