27 באוגוסט 2012

מאחורי הקלעים עם LA DIVA לבית CARELINE
ידוע בציבור שאנוכי חובבת קולנוע, צופה אדוקה בסרטים עם עדיפות לקומדיות עם סוף טוב.הפעם זכיתי להיות מאחורי הקלעים, בהפקת סרטון הפרסומת למסקרה הפופולרית מבית קרליין הלו היא - LA DIVA.
יצאנו לשם אני ותמר ניר הלו היא פסיונטההגענו לקראת ערב להנגר ענק שם פגשנו את זיוית יקיר מנהלת תחום האיפור של המותג. בחלל הענק כבר הונחה התפאורה. צלמים, עורכים, מלבישה ואפילו כן כן,  נערת מים, הסתובבו ושלחו הוראות קצרות ומדוייקות לחלל האויר.

צילום: תמר ניר - פסיונטה


אינגריד הצרפתיה, הדוגמנית היפיפיה והחייכנית, שהגיעה ארצה רק ל 24 שעות לשם צלום הסרטון, נראתה נערית בשיער אסוף, ג'ינס בהיר, טריקו ונעלי התעמלות.  עד שהמאפר הראשי של קרליין עומר אסף, התחיל ללהטט את הקסם הדגיש את תוויה היפים באמצעות האיפור של קרליין והפך אותה דיוה אמיתית.שלב אחר שלב, אופרו הפנים היפיפיות אשר הודגשו בהן עצמות הלחיים הסלביות והעיניים המהממות.

צילום תמר ניר פסיונטה


לבסוף פזר את שערה ברעמה שובבה עם מנת ספרי לא קטנה שתחזיק אותו במקומו.בחדר ההלבשה ניסיתי להמר איזה מן השמלות שעל הקולב תלבש הדיוה, עם כל אחת מהן הייתי מוכנה ללכת הביתה, הבחירה נפלה כמובן על השחורה עם השובל התיאטרלי.

צילום: תמר ניר פסיונטה


לא אספר לכן את הפרטים הקטנים רק אומר שנדרשת הרבה מאוד השקעה, הרבה אנרגיות והרבה מאוד אנשים מעורבים כדי להגיע לתוצאה כה אנרגטית ויפה כמו הסרטון המקסים הזה, מרגישה טיפטיפטיפונת שותפה, הייתי שם.אחר שראיתן את כל השלבים מוזמנות לצפות שוב בסרטון,, נחמד להרגיש לה דיוה ואפילו לרגע קט,דבר היצרן:
סדרת מסקרות חדשה בעלת 5 גוונים, למראה ריסים דרמטי ולמראה עיניים מודגשות. מסקרה LA Diva, מעניקה נפח לריסים, מעבה, מדגישה ומאריכה את הריסים. 
מסקרה LA Diva, היפואלרגנית ועמידה במים. בעלת מרקם עשיר וצבע מרוכז, בשילוב מברשת ארגונומית ייחודית הבנוייה להגיע לכל ריס וריס ובעזרת נוסחה מיוחדת מדגישה את הריסים 
בסדרה 5 גוונים:                    * חום      * סגול      *ירוק-זית   * כחול    * שחורמעשית:
המברשת של המסקרה עבה ומשלבת עיבוי הארכה ועיגול מעלה. אני מן הנמנעות ממסקרה עמידה, אך כחום הקיץ בתקופה האחרונה אני מגלה את היתרון הגדול שבכך.  הגוון שלי הוא ירוק זית, מסקרה ירוקה זה הפייבוריט שלי, מדגישה את הטון הירוק בעיני בעלות גוון הדבש.

את המסקרה תוכלנה למצוא ברשתות ובפארמים במחיר מבצע של 50 שקלים (110 מחיר מלא)

4 תגובות:

 1. איזה כיף!! זה נשמע שנהינית מהאירוע! ובכלל כל הכבוד לקרליין על השינוי התדמיתי. נראה כי ההשקעה משתלמת :-)

  השבמחק
 2. הייתה חוויה יחודית השינוי הוא מעבר לתדמיתי, הוא גם איכותי

  השבמחק
 3. איזה כיף להיות נוכחת בהפקה כזו!
  נקרא שממש עשית חיים:) מפרגנת לך בעוד הרבה אירועים כאלו!

  השבמחק
 4. היה מאוד שונה להיות מאחורי הקלעים, זה עולם מופלא.
  גם לך יקירתי

  השבמחק